handlova.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Akcie a podujatia - Mesto Handlová

Akcie 1-2 z 2

AKCIE A PODUJATIA Handlová a okolie

Cesta do fantazie

29.9. - 29.9.2016 / 19:00

Miesto konania: Námestie baníkov 3, Handlová
29.9.2016 - 19:00, Animovaný, Dobrodružný Cesta do sveta nespútanej fantázie, Hajao Mijazaki a film pre všetkých, ktorým niekedy bolo desať. Scenár: Hajao Mijazaki • Réžia: Hajao Mijazaki • Hudba: Džó Hisaiši Vrcholné dielo najvplyvnejšieho svetového animátora Hajaa Mijazakiho pred publikom rozprestiera fascinujúci svet nespútanej obrazotvornosti. Cesta do fantázie je dobrodružná snímka, kde sa neodohrávajú boje, hlavná postava nemá nadprirodzené schopnosti ani sa tu neháda dobro so zlom. Rozprávanie o desaťročnom dievčatku, ktoré sa ocitne v čarovnom meste duchov, bôžikov a strašidiel, sa obíde bez schém a prvoplánových atrakcií sezónnych animovaných hitov. Naopak, divákov každého veku pohltí unikátnou víziou autora, vďaka ktorej každý záber dýcha čarovnosťou, hravosťou, nápaditosťou, ale aj melanchóliou a emotívnosťou.

Cesta do fantazie

Girl Power

30.9. - 30.9.2016 / 18:00

Miesto konania: Námestie baníkov 3, Handlová
Dokument Film, aký nenakrútiš, pokiaľ nie si graffiti writer. Keď sa sny stanú skutočnoťou a aká cena sa za to platí. Réžia: Jan Zajíček, Sany • Scenár: Sany • Námet: Sany Girl Power je český dokumentárny film o ženách, ktoré zasvätili svoje životy graffiti - subkultúre, v ktorej dominujú muži. Dokument je založený na silnom osobnom autobiografickom príbehu pražskej writerky Sany, ktorá tento film nakrúcala po celom svete viac ako sedem rokov. Zároveň divákov oboznamuje s ďalšími ženskými writerkami v pätnástich svetových mestách. Fascinujúci cestopis prichádza s novým pohľadom na fenomén, ktorý je širokou verejnosťou často chápaný ako vandalizmus, ale dá sa vnímať tiež ako životná cesta.

Girl Power
Akcie 1-2 z 2

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Webyshopping

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Handlová - Morovno, Nová Lehota, Ráztočno, Remata
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang