Úvod > Spravodajstvo > Slovensko > Okradli filmový štáb pripravujúci film Perinbaba 2, polícia upozorňuje na podozrivé inzeráty

Okradli filmový štáb pripravujúci film Perinbaba 2, polícia upozorňuje na podozrivé inzeráty

Dalšie články v kategórií

BRATISLAVA 8. novembra (WebNoviny.sk) - Neznámi páchatelia okradli štáb, ktorý pripravuje film Perinbaba 2.

Ako ďalej na sociálnej sieti informuje Policajný zbor SR, v stredu vo večerných hodinách doposiaľ neznámy páchateľ najprv prekonal oplotenie penziónu v oblasti Čingov pri obci Smižany v okrese Spišská Nová Ves, potom sa vlámal do jednej z izieb, odkiaľ odcudzil rôzne veci ako elektroniku a peniaze (700 Kč, 100 eur).

Škoda bola políciou predbežne vyčíslená na približne 14 500 eur. "Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Spišskej Novej Vsi začal trestné stíhanie pre zločin krádeže v súbehu s prečinom porušovania domovej slobody," uvádza polícia s tým, že po páchateľovi pátra.

"Ak ste videli niečo podozrivé v daný deň, prípadne narazíte na podozrivé inzeráty, dajte nám vedieť," dodáva polícia.Viac k témam: krádež, Polícia SR
Zdroj: Webnoviny.sk - Okradli filmový štáb pripravujúci film Perinbaba 2, polícia upozorňuje na podozrivé inzeráty © SITA Všetky práva vyhradené.